Ewa Jagodzińska-Antczak - Prawnik Wrocław

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Stacjonarne studia prawnicze ukończyłam w 2004 r. Już podczas studiów praktykowałam w kancelarii radców prawnych, jak również działałam jako wolontariuszka w Biurze Porad Obywatelskich we Wrocławiu. Ukończyłam też w Warszawie organizowane przez Stowarzyszenie Biur Porad Obywatelskich szkolenie "Podstawowe umiejętności doradcze". Wolontariat we wrocławskim BPO uświadomił mi, z jakimi problemami borykają się ludzie w codziennym życiu i jak często dla skutecznego uporania się z nimi nieodzowna jest pomoc prawnika. Była to świetna szkoła dla przyszłego radcy prawnego zamierzającego swym prawnym wsparciem służyć osobom prywatnym. Po ukończeniu studiów przez ponad 6 lat pracowałam jako prawnik w kancelariach radców prawnych. Od 2006 r. jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Po odbyciu aplikacji radcowskiej i złożeniu egzaminu radcowskiego zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez wspomnianą Izbę i widnieję na niej pod numerem WR/WR/2055.

Wieloletnia praktyka w zawodzie prawnika i związane z nią bogate doświadczenie z zakresu m.in. obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, masowego dochodzenia należności na rzecz instytucji finansowych, jak również świadczenia pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych, zdobyte w trakcie współpracy z kancelariami radców prawnych oraz wrocławskim Biurem Porad Obywatelskich (BPO) pozwoliły mi na podjęcie niezwykle odpowiedzialnej decyzji o założeniu własnej kancelarii prawnej, którą prowadzę we Wrocławiu nieprzerwanie od 2011 r. Docierające do mnie sygnały świadczące o zadowoleniu moich Klientów z udzielonego im wsparcia prawnego utwierdzają mnie w przekonaniu o trafności dokonanego wyboru drogi zawodowej.

Jak mogę pomóc?

Różnorodność zagadnień i problemów prawnych, z jakimi zetknęłam się w swej dotychczasowej praktyce zawodowej pozwala mi na zaoferowanie moim Klientom wsparcia w sprawach z zakresu wielu dziedzin prawa. Jednakże szczególnie bliska jest mi tematyka prawnorodzinna oraz zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, a zwłaszcza prawa spadkowego. Jako prawnik służę zatem Państwu pomocą m.in. w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, spadkowych, sprawach o podział majątku wspólnego małżonków, sprawach o zapłatę oraz w wielu innych. Pragnę przy tym podkreślić, że udzielam wsparcia nie tylko w rozwiązywaniu już powstałych problemów, ale także doradzam, jak uniknąć kłopotów w przyszłości zgodnie z zasadą, iż lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

Z myślą o swych obecnych i przyszłych Klientach postanowiłam publikować przygotowane przeze mnie, napisane przystępnym językiem opracowania wielu zagadnień prawnych, które znajdziecie Państwo w jednej z zakładek na stronie internetowej mojej Kancelarii. Zachęcam do ich lektury. Polecam też Państwa uwadze serwis z aktualnościami zawierający nowinki prawne wyselekcjonowane również pod kątem potrzeb i zainteresowań osób nie będących prawnikami i nie zajmujących się zawodowo prawem. usługi prawne wrocław

  
   
© Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak