Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak we Wrocławiu

Referencje

Chcąc utwierdzić Państwa w przekonaniu, że powierzenie Waszych spraw mojej Kancelarii będzie właściwym wyborem, postanowiłam publikować na mojej stronie internetowej opinie swych Klientów dotyczące zrealizowanych przeze mnie usług.

radca prawny Ewa Jagodzińska-Antczak

„Usługi prawne związane ze sprawą o zachowek, których udzieliła mi pani Mecenas Ewa Jagodzińska-Antczak, osobiście oceniam niezwykle wysoko. Powodem nie jest tylko osiągnięty wynik (oczywiście pozytywny we wszystkich oczekiwanych przeze mnie obszarach), ale również niesamowita empatia, którą okazywała w trakcie każdego spotkania, czy rozmowy telefonicznej. Profesjonalizm, świetne przygotowanie, logiczne i przekonywujące w argumentacji pisma kierowane do Sądu i zaangażowanie we współpracy, pewny kontakt wszystkimi środkami komunikacji, jak również stała gotowość do wytłumaczenia bieżącego stanu i dalszych kierunków działania spowodowały, że poczułem się dużo pewniej w niezwykle trudnej dla mnie sytuacji. Jednocześnie punktualność i słowność dodatkowo utwierdziły mnie w podjętej decyzji współpracy. Jestem wdzięczny i szczerze  dziękuje Pani Mecenas za rozwiązanie problemu, z którym się do Pani udałem. W załatwianiu mojej sprawy poleciły mi Panią dzieci Małgorzata i Krzysztof.”

Jerzy Kazubski

„Chciałabym serdecznie podziękować Radcy Prawnemu, Pani Ewie Jagodzińskiej-Antczak za poprowadzenie mojej sprawy i udaną współpracę od 2014 r. Dzięki merytorycznemu, profesjonalnemu podejściu uzyskałam satysfakcjonujący mnie wyrok sądowy.

Pani Ewa Jagodzińska-Antczak dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu oraz dokładności w wykonywaniu obowiązków przeprowadziła mnie przez zawiłości procedur i przepisów prawnych. Zawsze gotowa była odpowiedzieć na moje pytania, skutecznie i efektywnie przekazywała mi swoją wiedzę prawną, mimo iż miałam pierwszy raz kontakt z zagadnieniami prawniczymi. Świetny kontakt osobisty i telefoniczny, chęć niesienia pomocy i życzliwość to wspaniałe cechy Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak, dzięki ktróym łatwiej poradziłam sobie w trudnej sytuacji.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Ewę Jagodzińską-Antczak jako skutecznego, godnego zaufania i profesjonalnego Radcę Prawnego.”

Z poważaniem
Justyna Brudkiewicz

„Trzy lata temu zderzyłam się z skomplikowaną machiną wymiaru sprawiedliwości, bezwzględną warszawską firmą skupującą długi oraz nieprzychylnym komornikiem również z Warszawy. Sprawa była zaniedbana, ponieważ nie byłam świadoma rzekomego długu (uczelnia sprzedała zobowiązanie, którego w zasadzie nie powinno być).
Sytuacja była tak beznadziejna, przegrana, że moją jedyną motywacją do działania było przeciwstawienie się spłacaniu ogromnej jak dla mnie kwoty rzekomego długu, odsetek, kosztów sądowych itp. Próbowałam sama coś wyjaśniać, prostować, ale po prostu było to niemożliwe. Pominę fakt, ile nieprzyjemności przeżyłam z tego powodu?
Spotkało mnie sporo szczęścia, że trafiłam na swojej drodze pod skrzydła Mecenas Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Rozpisywanie się na temat profesjonalizmu, fachowości ale też miłej obsługi Pani Mecenas zajęło by mi wiele akapitów.
Zamiast tego powiem jak skończyła się sprawa (na dzień dobry Pani Ewa przekazała rzeczowo, że nie gwarantuje sukcesu gdyż bardzo późno zwróciłam się o pomoc do profesjonalnego pełnomocnika).
Nie mniej? Pani Mecenas wygrała trwający dwa lata proces oraz apelację. Zostałam oczyszczona z zarzutu i zwrócone mi wszystkie pieniądze ? rzekomy dług, odsetki, a także koszty sądowe!
Kancelaria Radcy Prawnego Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak to kancelaria której warto powierzyć swoje sprawy, które wymagają interwencji sądu!
Raz jeszcze bardzo dziękuję Pani Mecenas! Osobom w kłopotach polecam z czystym sumieniem Pani usługi!”

Z wyrazami szacunku
Aleksandra Ch.

„Serdecznie dziękujemy za prowadzenie z wielkim zaangażowaniem naszej sprawy spadkowej trwającej kilka lat. Z całkowitą odpowiedzialnością polecamy Mecenas Ewę Jagodzińską-Antczak każdemu, kto oczekuje, aby jego sprawy prowadzone były rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.
Pisma, które Pani Mecenas kierowała do Sądu w naszym imieniu były mocno i właściwie argumentowane. Mieliśmy możliwość szybkiej i nieograniczonej konsultacji naszych wątpliwości, Pani Mecenas niezwłocznie i wyczerpująco odpowiadała na nasze zapytania przesyłane w mailach, smsach lub podczas rozmów telefonicznych. Po zadowalającym dla nas zakończeniu sprawy spadkowej, Pani Mecenas równie chętnie i szybko udzielała nam dalszych wyjaśnień.

Polecamy i na pewno skorzystamy jeszcze ze współpracy z Panią Mecenas Ewą Jagodzińską-Antczak, jeżeli wyniknie taka konieczność.”

Dorota W. i Mirosław W.

„Bez wahania, szczerze polecam usługi prawne Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Pani Radca z profesjonalizmem, życzliwością i zrozumieniem przeprowadziła mnie przez skomplikowaną (przynajmniej dla mnie) procedurę działu spadku i zachowku. Pisma, które przygotowywała, były rzeczowe, zwięzłe i logiczne. Pomogła mi oddzielić rzeczy nieistotne od ważnych. Mieszkam za granicą, Pani Radca reprezentowała mnie na wszystkich rozprawach, co miało duże znaczenie dla mnie, gdyż nie musiałam przyjeżdżać na kolejne rozprawy. Jestem Jej wdzięczna za sprawne i pomyślne rozwiązanie problemu.”

Beata B.

„Moje skomplikowane sprawy spadkowe, dział spadku oraz zachowek zmusily mnie do oddania ich w ręce radcy prawnego. Zdecydowałem skierować je do Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak i byla to trafna i bardzo dobra decyzja. Pani mecenas jako mój pełnomocnik zajęła się wszystkim profesjonalnie i rzetelnie. Sprawy toczyły się bardzo długo ok. 5 lat, z tego też względu mogę ocenić pracę Pani mecenas jako sumienną, nienaganną i pełną całkowitego zaangażowania. Od pierwszego wniosku do zakończenia spraw byłem otoczony fachową opieką Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak, która była zawsze dostępna i otwarta na wszelkie pytania i porady, jeżeli sytuacja tego wymagała i było to konieczne poświęcała nawet swój czas prywatny, aby omówić ważne szczegóły i decyzje. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, iż silnym atutem Pani mecenas są jej pisma, które mogę ocenić jako bardzo precyzyjnie przygotowane, pełne profesjonalizmu z mocnymi uzasadnieniami.

Pani Ewo, bardzo dziękuję za tak wspaniałą współpracę i daną mi cierpliwość z Pani strony. Życzę dalszych sukcesów, które osiąga Pani całkowitym zaangażowaniem i zgromadzonym już doświadczeniem.
Jeżeli potrzebują państwo porady, pomocy i pełnomocnika, który wybrnie prawie z każdej trudnej i zawiłej sprawy, polecam za całego serca Radcę Prawnego Ewę Jagodzińską-Antczak !!!!”

M.Włudyka

„Chciałam wyrazić moje serdeczne podziękowanie Pani Mecenas Ewie Jagodzińskiej-Antczak za jej ogromne zaangażowanie w moją sprawę spadkową i o zachowek. Jest to Radca Prawny z powołania, któremu przede wszystkim zależy na usatysfakcjonowaniu swojego klienta, a nie napełnieniu jej portfela. Profesjonalna, kompetentna, rzetelna, ludzka, elastyczna, słowna, dopinająca sprawy na ostatni guzik. Jednym słowem Wspaniały Człowiek i Adwokat. Naprawdę wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy gorąco polecam usługi Kancelarii Pani Mecenas.”

Elżbieta Błońska, Francja

„Moja współpraca z Panią Mecenas Ewą Jagodzińską-Antczak trwała kilka lat.Jej praca była zawsze sumienna, rzetelna i pełna profesjonalizmu.Zawsze wszystko było załatwiane na czas. Wielokrotnie Pani Mecenas przypominała mi terminy rozpraw, co trzeba załatwić na czas, jakie dokumenty są potrzebne itd. Jednym słowem opieka była pełna i profesjonalna. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.W porównaniu do wielu innych adwokatów różnica jest ogromna. Miałem adwokatów przez tyle lat 3. Pani Mecenas jest najlepsza i z czystym sumieniem polecam ją do prowadzenia wszystkich spraw. Sprawa finansów też jest bardzo ważna. Jak na moje skromne możliwości w zasięgu ręki. Jednym słowem gorąco polecam. „

Jerzy Płatek

„Chciałam przekazać wyrazy wdzięczności i uznania Pani Mecenas Ewie Jagodzińskiej-Antczak za przeprowadzenie rodzinnej sprawy spadkowej. Sprawa została przeprowadzona rzetelnie, fachowo, byłam na bieżąco informowana o jej przebiegu. W międzyczasie uzyskałam szereg cennych wskazówek i porad prawnych, za które jeszcze raz dziękuję.”

prof.zw.dr hab. Urszula Kałążna-Drewińska

„Gorąco rekomenduję współpracę z Panią Adwokat Ewą Jagodzińską-Antczak. Jej profesjonalizm, wiedza i doświadczenie połączone z empatią, stanowią ogromne wsparcie w czasie procesu sądowego. Korzystając z usług Kancelarii można liczyć na rzetelne doradztwo oraz możliwość szybkiej i sprawnej komunikacji.”

Michał Skrzypczak

„Pani Mecenas Ewa Jagodzińska-Antczak prowadziła sprawę dotyczącą rozwodu z orzeczeniem o winie. Pani Mecenas wykazała się wysokim profesjonalizmem, jeśli chodzi o podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt, na wszystkie moje pytania i wątpliwości dostawałam konkretną i szybką odpowiedź. Sprawa zakończyła się sukcesem dla mnie dzięki Pani Mecenas, dlatego bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam Panią Mecenas.”

Agata K.

„Pani Mecenas Ewa Jagodzińska-Antczak zajmując się moją sprawą wykazywała się zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponadto gdy pojawiły się kolejne problemy chętnie służyła pomocą. Kontakt z Panią Mecenas bez problemów, bardzo miła atmosfera, odpowiedzi na pytania były wyczerpujące, jednym słowem – REWELACJA. Polecam gorąco.”

Mariusz K.

„Ze spokojnym sumieniem polecam usługi Pani mecenas Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Mimo, iż realne szanse na wygraną były z racji specyfiki sprawy niewielkie, zostałem o tym poinformowany już na początku. Żaden prawnik nie zagwarantuje powodzenia, ale korzystając z usług Pani mecenas można być pewnym, że podejdzie ona rzetelnie do sprawy i wybierze najbardziej skuteczne rozwiązania. Odbieram ją jako osobę rzeczową, uczciwą, z ludzkim podejściem, potrafiącą spokojnie wytłumaczyć komuś z wykształceniem innym niż prawnicze jego sytuację i możliwe scenariusze. Jednocześnie spokój ten może być mylący bo była zawsze przygotowana do sprawy i nie traciła bojowego ducha wtedy kiedy to było potrzebne. Dokumentacja procesowa była sporządzana w sposób profesjonalny i zawsze z zaangażowaniem w sprawę. Myślę, że to wszystko złożyło się na nasz wspólny sukces – dziękuję.”

A. Wencel

„Bardzo kompetentna i rzeczowa pani adwokat, mocno zaangażowana w moją sprawę. Na uwagę zasługuje nasz bezpośredni kontakt i rozmowy w przyjemnej atmosferze jak również jej ludzkie podejście do moich problemów. Mimo iż nie obiecywała ?złotych gór?, walczyła o mnie do samego końca, wykorzystując – mimo jej młodego wieku – dużą wiedzę i doświadczenie w sprawach prawa rodzinnego, co zauważalne było przede wszystkim w bardzo rzeczowej i rzetelnej reprezentacji mojej osoby podczas rozprawy sądowej, do której była bardzo dobrze przygotowana. Szczerze polecam panią mec. Ewę Jagodzińską-Antczak.”

Piotr Smoleński

„Miałam prawdziwą przyjemność współpracować z Panią Mecenas Ewą Jagodzińską-Antczak. Pragnę zarekomendować Kancelarię Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak jako solidną, świadczącą bardzo wysoki poziom profesjonalnych usług. Pani Mecenas wykazała się bardzo dużymi kompetencjami w prowadzonej sprawie, która została poprowadzona sprawnie, dynamicznie i skutecznie. Pani Mecenas jest wyjątkowo wnikliwa, zorganizowana, dbająca o szczegóły i zaangażowana w pracę. Serdecznie polecam. „

Edyta Zawodna

„Z czystym sumieniem mogę polecić Radcę Prawnego Panią Ewę Jagodzińską-Antczak. Miałam bardzo ciężką i skomplikowaną sprawę. Pani Ewa okazała się być osobą bardzo sumienną, rzetelną i bardzo zaangażowaną w cały proces. Dzięki jej zdolnościom organizacyjnym, tam gdzie większość by postawiła kropkę, ja osiągnęłam sukces. Również jej wielkim atutem jest osobowość. Posiada Ona wielką kulturę osobistą. Bardzo się cieszę, że na mojej drodze znalazła się właśnie Ona. Bardzo dziękuje za całą pomoc i wielkie serce jakie od Pani otrzymałam.”

Marcelina Szymczyk

„Jestem bardzo zadowolona z pracy Mecenas Pani Ewy Jagodzńskiej-Antczak, sprawa została załatwiona w bardzo szybkim czasie. Rzetelnie, konkretnie i rzeczowo, serdecznie polecam wszystkim.”

Joanna Pytiak

„Z wielką przyjemnością chciałbym polecić usługi adwokackie Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Pani Mecenas w sposób wyjątkowo zaangażowany i profesjonalny pomogła mi w mojej, nie tak oczywistej do wygrania, sprawie. Dbałość o szczegóły, wnikliwość, duża wiedza prawnicza, doprowadziła do pełnego sukcesu. I co dla mnie też bardzo ważne, świetny kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na moje zapytania, bezinteresowność w udzielaniu dodatkowych informacji oraz urok osobisty to wszystko powoduje, że jeśli będzie jeszcze raz taka potrzeba, na pewno skorzystam z porad prawnych Pani Ewy.”

Marek M.

„Jestem bardzo zadowolona z porad prawnych, jakich udzieliła mi pani Ewa Jagodzińska – Antczak. Duża kompetencja, zrozumienie potrzeb klienta, do tego sprawna komunikacja (porady były udzielane mailowo) oraz kultura osobista – bardzo polecam!”

Jadwiga W.

„Korzystałam z usług Pani Mecenas Ewy Jagodzińskiej-Antczak i chętnie polecę ją innym. Wiedza poparta doświadczeniem widoczna na każdym kroku, rzetelność i terminowość, a także wielkie serce, zrozumienie i zaangażowanie.”

Ewa Kozłowska

„Chciałabym podziękować Pani Mecenas i polecić jej usługi każdemu kto potrzebowałby pomocy w sprawie o odrzuceniu spadku. Jako jedna z nielicznych kancelarii we Wrocławiu podjęła się naszej sprawy, którą wykonała terminowo, sumiennie i profesjonalnie. Jest osobą kontaktową, otwartą i godną zaufania. Jednak największe atuty to możliwość szczerej rozmowy, niejednokrotnie godzinne przez telefon. I za ten czas, który Pani Mecenas poświęca swoim klientom bardzo dziękujemy i polecamy.”

Monika Nestorow

„Pani mecenas Ewa Jagodzinska-Antczak jest osobą bardzo miłą a przede wszystkim rzeczową i konkretną. Jako jedna z bardzo niewielu podjeła się prowadzenia mojej sprawy, a jej fachowość i zaangażowanie doprowadziły do wygranej. Cierpliwość i jasność mówienia powodują, że nawet „laik” zrozumie zagmatwane przepisy prawa polskiego. Do tego łatwy kontakt mailowy czy telefoniczny i szybkie reagowanie na ewentualne pytania lub prośby. Droga Pani Ewo cieszę się, że nawiązałam z Panią współpracę i z miłą chęcią będę Panią polecać moim znajomym. Serdecznie dziękuję za pomoc i życzę Pani wielu sukcesów!”

Katarzyna Kempińska

„Pani mecenas Ewa Jagodzińska-Antczak naprawdę wyróżnia się zaangażowaniem oraz sprawnością działania. Jej kompetencje merytoryczne stoją na najwyższym poziomie, jest ponadto niezwykle komunikatywna, w czym na pewno pomaga również jej przyjazny stosunek do klientów. Mogę ją szczerze polecić wszystkim, którzy potrzebują konsultacji prawnych lub reprezentowania w sprawach sądowych.”

Paweł Z.

„Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi prawne pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Pani Ewa jest osobą uprzejmą, zaangażowaną oraz wyrozumiałą. Cierpliwie wysłuchała naszego problemu i jasno wytłumaczyła różne zapisy prawne, których nie rozumieliśmy. Mimo kontaktu „w ostatniej chwili” potrafiła wygospodarować czas, by zająć się naszą pilną sprawą. Dobry kontakt i szybkie odpowiedzi zwrotne, także drogą mailową, pozwoliły nam sprawnie wybrnąć z naszej sytuacji. Jeszcze raz dziękujemy Pani Ewie za udzielane porady. Szczerze polecamy.”

Agnieszka i Rafał N.

„Pani mecenas Ewa Jagodzińska-Antczak jest osobą wyjątkowo uczciwą i kompetentną. Na rozprawie jest spokojna i rzeczowa. Polecam wszystkim.”

Piotr Szada-Borzyszkowski

„Pani Ewa Jagodzińska-Antczak to doskonały Mecenas z bardzo dobrym podejściem do klienta i pracy. Moje sprawy Pani Ewa załatwiła szybko i sprawnie i za to serdeczne podziękowania i przyłączam się do grona zadowolonych klientów. Pragnę tutaj nadmienić, że przebywam poza granicą kraju i wszystko, co się dzieje i jak postępuje sprawa byłem na bieżąco informowany. Jezeli kiedykolwiek miałbym powierzyć reprezentowanie mnie lub moich bliskich to tylko u Pani Mecenas Ewy Jagodzińskiej-Antczak.”

Wojciech Z.

„Szczerze polecam korzystanie z szeroko rozumianej pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię Radcy Prawnego Panią Ewę Jagodzińską-Antczak, osobę o wysokiej kulturze osobistej. Zwracając się z problemem prawnym do Pani Mecenas możecie Państwo liczyć na w pełni profesjonalne i kompetentne podejście do sprawy, rzetelność, terminowość. Tłumaczenie w sposób zrozumiały dla laika języka prawniczego. Elastyczność w terminarzu spotkań. Kontakt telefoniczny czy e-mailowy.”

Danuta S.

„Panią Ewę uważam za znakomitego fachowca, który świetnie zna się na rzeczy. Moje wątpliwości Pani Ewa rozwiała natychmiast. Bardzo łatwy i wygodny kontakt mailowy oraz wyjątkowa elastyczność w kwestii umówienia spotkania to tylko niektóre korzyści wynikające z korzystania z usług Pani Ewy. Szczerze polecam!”

Łukasz C.

„Kancelaria godna polecenia. Szczególnym atutem sprawna i szybka komunikacja.”

Janusz B.

„Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to gorąco polecam kancelarię Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Warto powierzyć swoje sprawy, spotka się z profesjonalizmem i zaangażowaniem Pani mecenas. Miłe i uprzejme traktowanie swoich klientów. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tej kancelarii.”

Jadwiga Wątrobska

„Wyrażam uznanie dla pracy radcy prawnego Pani Ewy Jagodzińskiej, którą cechuje profesjonalizm i uprzejmość. Powierzona jej sprawa była prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem, a podejmowane w jej ramach czynności podejmowane były według wcześniej określonych procedur. Z przyjemnością mogę stwierdzić również, iż kontakt z Panią Ewą był rewelacyjny. Pani Ewa wykazała się zawsze dyspozycyjnością zarówno telefoniczną jak i mailową, co bardzo sobie cenię. Służyła zawsze pomocą i wyjaśnieniami. Współpraca z kancelarią Pani Ewy Jagodzińskiej układała się bardzo dobrze, w związku z czym mogę ja polecić z czystym sumieniem.”

Ryszard Sz.

„Opinia prawna przygotowana przez Panią Mecenas jest na b. wysokim poziomie merytorycznym. Zagadnienie przedstawione do opinii zostało opracowane w sposób konkretny, wyczerpujący, w pełni profesjonalny oraz w ustalonym terminie. „Kazus” został opisany jasno i przystępnie, wręcz mistrzowskim lekkim piórem. Dziękuję Pani Mecenas za współpracę i jednocześnie polecam usługi prawne świadczone przez Kancelarię Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak.”

Dariusz M.

„Jak najbardziej polecam usługi prawne Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Współpraca odbywa się w bardzo miłej atmosferze. Pani Ewa jest bardzo zaangażowana w jej pracę i doprowadza sprawę do końca. Na podkreślenie zasługuje dobry kontakt emailowy i telefoniczny. Ja nie mieszkam w Polsce i nie mogłabym załatwić wszystkich spraw bez pomocy Pani Ewy. Pani Ewa pracuje bardzo profesjonalnie i na każdą sytuację znajdzie dobre rozwiązanie. Dziękuję Pani bardzo za pomoc i chętnie zwrócę się do Pani ponownie w nowej sprawie.”

Dominika Peters

„Z przyjemnością wystawiam referencje Pani Ewie Jagodzińskiej-Antczak. Pani Mecenas łączy w sobie dwie istotne moim zdaniem cechy ważne w wykonywanej przez Nią profesji: pierwszą jest oczywiście profesjonalizm, drugą zaś jest faktyczne zaangażowanie się w sprawy klienta i próba zrozumienia jego położenia. Dzięki takiemu podejściu miałem poczucie, że moje sprawy są należycie prowadzone, że każdy potencjalnie istotny aspekt prawny jest brany pod uwagę i starannie analizowany przez Panią Radcę pod kątem kruczków prawnych i możliwych rozwiązań sytuacji. Wszystko zaś odbywa się w atmosferze, w której ma się poczucie, że sprawa, z którą się przychodzi nie jest jedną z wielu, ale że jest się indywidualnie traktowanym. Jeśli dodać do tego łatwy kontakt mailowy lub telefoniczny i szybkie reagowanie na ewentualne pytania lub prośby, to z całą pewnością mogę polecić usługi Pani Mecenas.”

Patryk Czernik

„Dziękuję Pani Ewo za okazaną pomoc w naszej skomplikowanej sprawie spadkowej, za to, że była pani do naszej dyspozycji i jest o każdej porze dnia, za okazanie serca i poprowadzenie nas krok po kroku do zakończenia sprawy, pani Ewa jest profesjonalna, rzetelna. Polecam wszystkim kancelarię pani Ewy, na wszystkie problemy znajdzie rozwiązanie. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, życzę powodzenia i sukcesów w pracy adwokackiej.”

Teresa i Janusz Filipiak

„Z pełnym przekonaniem polecam doradztwo Pani Ewy. Jej opinia prawna dotycząca umowy uświadomiła mi jak wiele niekorzystnych zapisów może kryć się pod pozornie mało znaczącymi podpunktami. Obecność i duża aktywność Radczyni przy negocjacjach sprawiła, że developer zmienił umowę w sposób bardzo korzystny, a przede wszystkim bezpieczny dla moich interesów. O całkowitym zaangażowaniu Pani Ewy w sprawę świadczy chociażby fakt wysyłania wiadomości z propozycjami rozwiązań, nawet o późnych godzinach nocnych w dni wolne od pracy. W związku z powyższym nie pozostają mi żadne wątpliwości co do tego, że skorzystanie z doradztwa Pani Ewy przed podpisaniem ważnej umowy, było decyzją bezbłędną.”

Radosław Karczewski

„Jestem bardzo zadowolony z porad prawnych udzielonych mi przez Panią Ewę. Były one rzeczowe, wyczerpujące i jasno sformułowane. Warto podkreślić świetny kontakt e-mailowy i duże zaangażowanie w sprawę. Pełen profesjonalizm!”

Marcin Dyś

„Polecam serdecznie usługi prawne Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Jestem bardzo szczęśliwa, że właśnie do Pani Ewy trafiłam. Nie odesłała mnie z kwitkiem ze względu na zawiłość problemu jak inni, ale zajęła się moją sprawą z pełnym zaangażowaniem i doprowadziła do wygranej już na pierwszej rozprawie. Pani Mecenas jest rzetelną, godną zaufania i bardzo sympatyczną osobą. Potrafi profesjonalnie i zrozumiale przekazać treści prawne dot. sprawy, jest kompetentna i bardzo skuteczna. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem wdzięczna za wsparcie i pomoc. Życzę samych sukcesów !”

Malwina Lis

„Jak najbardziej polecam P.mecenas, jej profesjonalizm, zaangażowanie, stały kontakt, analizuje sprawę bardzo wnikliwie, odbiera tel., i odpisuje na e-maile. Jestem bardzo zadowolona z usług i dziękuję P.mecenas.”

Grażyna M.

„Pragnę wyrazić swą pozytywną opinię na temat pracy Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak. Nie mieliśmy przyjemności spotkać się osobiście, gdyż mieszkam poza granicami kraju. Prowadziliśmy korespondencję internetowo, a Pani Ewa reprezentowała mnie w polskim Sądzie. Cena usług jest bardzo satysfakcjonująca, jak również fachowa opieka ze strony Pani Ewy. Pani Ewa chętnie udzielała mi odpowiedzi na różne pytania, które nie były bezpośrednio związane z tą sprawą. Nie ponosiłem z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. W sądzie wygraliśmy i niebawem dostanę od strony zwrot wszystkich kosztów. Mogę z całą pewnością polecić usługi kancelarii, gdyż Pani Ewa jako mój pełnomocnik dzielnie i na bieżąco monitoruje wszelkie moje sprawy prawne w kraju i mam do niej pełne zaufanie.”

Łukasz S.

„Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Ewę Jagodzińską-Antczak jako prawnika solidnego, o wysokim poziomie zaangażowania w sprawę. Działania podjęte przez Panią Prawnik były nieocenione. Doradztwo profesjonalne lecz zrozumiałe. Dzięki Pani Ewie sprawa została bardzo szybko załatwiona, dzięki czemu zaoszczędziło mi to stresów. Współpraca układała się sprawnie i w miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczny i cieszy mnie fakt, iż to właśnie Pani powierzyłem swoją sprawę.”

Maciej Ziarkowski

„Kancelaria Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak, prowadziła w moim imieniu sprawę o przywrócenie dobrego imienia oraz zwrot wszystkich kosztów, jakie w tej sprawie poniosłem. Profesjonalizm, rzetelność i skrupulatność działania Pani Ewy doprowadziły do zawarcia ugody, która w pełni zaspokoiła moje roszczenia względem pozwanego. W efekcie, nie tylko odzyskałem dobre imię i zwrot kosztów (włącznie z wynagrodzeniem Kancelarii), ale także zaoszczędziłem wiele czasu i nerwów, ponieważ mój udział w sprawie, ograniczył się do jednego spotkania i kilku wiadomości e-mail – wszystko (weryfikacja dowodów, przygotowanie pism, pozwu, ugody, itd.) wykonała Pani Ewa. Nie mogę też pominąć faktu, iż ustalone wynagrodzenie za poprowadzenie sprawy, w moim przekonaniu było niewspółmiernie niskie, w stosunku do nakładu pracy i czasu jaki został jej poświęcony. Jeszcze raz dziękuję i z wielką przyjemnością polecam usługi Kancelarii Pani Ewy Jagodzińskiej-Antczak”.

Roman Staniszewski

„Bardzo profesjonalna, rzetelna oraz co najważniejsze wyłożona w sposób zrozumiały porada prawna. Dziękuję bardzo i życzę powodzenia!”

Piotr Piwko

„Dziękuję bardzo za fachową i rzetelną opinię dotyczącą prawa spadkowego w Polsce, które według mnie wymaga radykalnych zmian. Zachęcam do przeczytania na stronie Pani Ewy zakładki WARTO WIEDZIEĆ – bardzo przydatne informacje. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam”.

Łukasz Janion

„Dziękuję ogromnie za szybkie, punktualne i bardzo solidne wykonanie pracy. Chętnie skorzystam ponownie z Pani usług, jeśli będę potrzebować wsparcia ze strony prawnika. Internetowa komunikacja i takież płatności czynią możliwym, nawet z odległego Piotrkowa Trybunalskiego zwrócić się wprost do jakże miłej i kompetentnej Pani Radcy z Wrocławia i poczuć się bezpiecznym, np. jak ja – podczas zawierania umowy zlecenia. Opinia prawna, którą Pani sporządziła, pozwoliła na zlikwidowanie niedopatrzeń i luk, co pozwala mi spać spokojnie. A i cena, choćby w porównaniu z innymi usługodawcami tego typu, całkiem przystępna, więc bez wątpienia warto skorzystać z Pani pomocy! Komfortowo, szybko, na medal – niezależnie gdzie przebywamy!”

Ilona Doleys

„Jestem bardzo zadowolona z usług prawnych Pani Ewy. Porady prawne były wykonane profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i terminowo. Polecam kancelarię Pani Ewy.”

Gabriela P.

„Polecam gorąco kancelarię Pani Jagodzińskiej-Antczak, porada prawna jaką otrzymałem była bardzo pomocna i skuteczna i najważniejsze że dzięki tej poradzie został rozwiązany poważny problem”.

Mariusz Pawłowski

„Jest Pani osobą dla której nie ma spraw ważnych i ważniejszych, nawet mały problem jest dokładnie analizowany i zawsze jest z niego jakieś wyjście. Posiada Pani dużą wiedzę i jest to Pani przewaga nad wieloma kancelariami. Cieszę się że do Pani trafiłem bo wszystko potrafiła mi Pani wytłumaczyć tak na ,,chłopski rozum” i z miłą chęcią polecę Panią moim znajomym”.

Patryk Dobies

„Pani Prawnik, Ewa Jagodzińska ? Antczak jest jedyna w swoim rodzaju. Mamy mnóstwo ?Ludzi prawa?, jednak Pani Ewa jest świetnym radcą; pierwsze wrażenie nie było mylne.  Przede wszystkim jest człowiekiem, który jest w stanie wytłumaczyć, doradzić. Działania polecone przez Panią Prawnik były skuteczne, pełne wsparcie i zaangażowanie ? duma miasta Wrocław. Takich Ludzi już nie ma , dlatego zachęcam do kontaktu z P. Ewą Jagodzińską-Antczak”;

Marcelina Ziarkowska